Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини

Діяльність

Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини (далі - ДМІ ТНМ) розташований у центрі високорозвиненої Дніпропетровської області - місті Дніпро. Будучи одним з перших приватних навчальних закладів України, ДМІ ТНМ був заснований у 1993 році. За роки свого існування ДМІ ТНМ підготував понад 3 тисячі лікарів. Географія студентів ДМІ ТНМ охоплює багато країн світу, тому ви ніколи не будете самотніми в  нашій країні, звідки б ви не прибули!

Наш інститут - вищий навчальний заклад 3-го рівня акредитації. Студентські заняття включають не тільки  підготовку з загальної медицині і стоматології, але й надають широкий спектр знань з альтернативної медицини.

Персонал інституту забезпечує постійне поліпшення якості освіти як головне завдання, що відповідає сучасним вимогам. Понад 100 викладачів (з них 20 докторів наук та 40 кандидатів наук, 1 академік і 2 члени-кореспонденти Національної академії медичних наук України, 1 член-кореспондент Національної академії наук України) допомагають опанувати надзвичайно складну, відповідальну але нескінченно вдячну професію.

ДМІ ТНМ має партнерські зв’язки з вищими навчальними закладами Німеччини, Польщі, Республіки Вірменія, Чехії та ін. DMI TNM є членом Європейської асоціації міжнародної медичної освіти, активно співпрацює з Всесвітньою організацією охорони здоров'я та іншими установами.

Інститут має всі умови для всебічного розвитку студентів. Якщо ви зацікавлені в науковій діяльності, ви з радістю будете прийняті до студентських наукових товариств.

Шановні друзі, ласкаво просимо до Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини!

Бажаємо вам бути наполегливими у здійсненні своєї заповітної мрії - стати лікарем!