Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини

Іспити 2020

2020-05-28

Розклад екзаменів:

29-30 травня - гігієна та соціальна медицина

3 червня - стоматологія

5-6 червня - лікувальні дисципліни

Напередодні кожного екзамену будуть організовані консультації в Zoom.

 

Алгоритм дій студента під час випускної онлайн-атестації:

1. Напередодні іспиту перевірити працездатність електронної скриньки на комьютері/ноутбуці/планшеті/смартфоні. Перевірити роботу відеокамери, мікрофону та мережі інтернет (перевага за дротовим інтернетом).

2. Отримати на пошту графік проведення іспиту та призначений Вам час, дату складання іспиту та номер закріпленого за Вами компьютера.

3. В день (приблизно за 2 години до іспиту) отримати на пошту електронний лист з посиланням на завдання іспиту У випадку, якщо Ви не отримали листа – повідомити деканат.

4. Отримати листа з посиланням на відеозустріч Zoom (відеоконферецію з екзаменаційною комісією). У випадку, якщо Ви не отримали листа – повідомити деканат.

  • Згідно розкладу розпочати відповідь на завдання іспиту. Час виконання 1 година 30 хвилин. Обов’язково наприкінці форми відповіді натиснути «Надіслати».

БУДЬТЕ УВАЖНІ: після закінчення часу письмової сесії Ви вже не зможете надіслати відповідь, що означає анулювання Вашого іспиту!

6. Перед усною частиною підготувати документ, що підтверджує Вашу особу (паспорт).

7. Згідно розкладу другої - усної - частини іспиту (за 5-10 хвилини) запустити Zoom шляхом переходу за посиланням у листі, що був отриманий напередодні.

8. Пройти автентифікацію (показати у веб-камеру свій паспорт/залікову книжку та тримати документ біля камери не менше 3-5 сек). Автентифікація студента проводиться один раз напочатку відео-співбесіди. Приміщення має бути добре освітленим, обличчя відкритим, студент має бути у медичному халаті.

Дати відповіді на запитання екзаменатора у відведений час (одна дисципліна – 10 хвилин).

10. Очікувати на підсумки атестації на наступний день іспиту від деканатів.

  • Якщо впродовж виконання завдання іспиту відбувся збій в електропостачанні, обірвався інтернет-зв'язок або виникли інші непередбачувані обставини, студент має зв’язатися з деканатом, та зафіксувати факт переривання проходження іспиту. У подальшому Ви маєте написати заяву на ім'я Голови Екзаменаційної комісії з проханням про складання Вами іспиту на індивідуальних умовах або в інший день.