Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини

Вимоги до вступу

Іноземці, які бажають навчатися в ДМІ ТНМ, повинні:

1. Звернутися до відділу роботи з іноземними студентами та повідомити про їхнє бажання навчатися в інституті;

2. Відсканувати та надіслати копії всіх документів про попередню освіту і чекати відповідь  про можливості навчання;

3. Отримати оригінал запрошення від інституту для співбесіди і подальшого зарахування;

4. Подати документи до консульства України та отримати в'їзну візу;

5. Приїхати в Україну та подати заявку на навчання з відповідним пакетом документів;

6. Успішно пройти вступне випробування зі спеціалізованих предметів і отримати позитивні результати;

7. Підписати договір (контракт), який визначає обов'язки та права закладу вищої освіти та іноземця протягом усього терміну навчання.

8. Оплатити за 1 рік навчання відповідно до умов укладеного договору.

9. Почати навчання за обраною спеціальністю.

Для отримання запрошення на навчання в Україні іноземні громадяни повинні направити до адміністрації інституту письмову заяву про вступ до ДМІ ТНМ.

Заявку можна надсилати за такими адресами:

Електронна пошта: mail@dmitnm.edu.ua

Поштова адреса: 49005 вул. Севастопільска 17, корпус 4, м. Дніпро, Україна

ТОВ «ДМІ ТНМ»

Документи, необхідні для запрошення на навчання в Україні:

 • заповнена заява встановленого зразка; [посилання]
 • копію першої сторінки паспорта (прізвище, ім'я, по батькові, громадянство, дата народження, серійний номер паспорта, адреса постійного проживання);
 • копію свідоцтва про повну середню освіту (перекладена на українську мову) та додаток до навчальних дисциплін та отриманих оцінок; а також інформацію про систему оцінювання знань, згідно з якою студент оцінювався;
 • копію підписаної форми для отримання згоди заявника на обробку особистих даних. [посилання]

Іноземні громадяни, які отримали документи про освіту (диплом бакалавра або магістра) за межами України і мають намір продовжити навчання в одному з вищих навчальних закладів України на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, повинні пройти обов'язкову процедуру підтвердження цих документів в Міністерстві освіти і науки України.

Інститут розглядає надані документи і, якщо документи відповідають встановленим вимогам, надсилає кандидату оригінал запрошення на навчання в Україні та візову підтримку до Посольства України.

Для отримання в'їзної візи іноземний кандидат повинен звернутися до Посольства України у своїй чи сусідній країні (у письмовому запрошенні буде зазначено), надавши заповнену візову анкету та оригінальне запрошення на навчання до ДМІ ТНМ.

Документи про освіту повинні бути затверджені Департаментом освіти країни, яка видала документи, і легалізовані Міністерством закордонних справ цієї країни. Також має бути завірена нотаріально копія освітніх документів, перекладених українською мовою. При отриманні візи всі зазначені вище документи повинні бути легалізовані в Посольстві України.

Іноземні громадяни, які отримали українську візу, повинні повідомити ДМІ ТНМ про дату прибуття та номер рейсу для забезпечення можливої зустрічі аеропорту. У разі відсутності інформації про прибуття та відсутності представника Інституту, іноземний громадянин може бути повернений з аеропорту на Батьківщину.

По приїзді в Україну іноземні громадяни повинні звернутися до Державної міграційної служби не пізніше ніж за 20 днів до закінчення терміну дії української в'їзної візи. Громадянам, які порушують ці умови, буде відмовлено в реєстраційних документах для проживання в Україні.

Документи, необхідні для вступу до ДМІ ТНМ:

 • заява встановленого зразка; [посилання]
 • паспорт з українською візою;
 • оригінал свідоцтва та нотаріально завірена копія освітнього документа (диплома), а також доповнення до вивчених дисциплін та отриманих оцінок: отримані бали за навчальну дисципліну не нижче 150 балів за шкалою 200 балів (не нижче 60% відповідної шкали країни) за умови отримання 140 балів (не менше 40% відповідної шкали країни) з біології (освітні документи іноземців, видані навчальними закладами інших країн, повинні пройти процедуру визнання) відповідно до Закону України);
 • медична довідка щодо загального стану здоров'я, видана не раніше, ніж за два (2) місяці до приїзду на навчання в Україну;
 • екстрене медичне страхування (крім іноземних громадян, які прибули з країн, які мають попередню угоду з Україною про безкоштовну екстрену медичну допомогу);
 • копію свідоцтва про народження;
 • шість (6) кольорових фотографій розміром 30 х 40 мм;
 • згода на обробку персональних даних;
 • копія довідки про закінчення підготовчого відділення (курс мовної медичної підготовки) або курс мовної підготовки для іноземців та осіб без громадянства (за наявності).
 • копію незалежних результатів випробувань (за наявності);
 • зворотний квиток з відкритою датою вильоту на один рік;

Навчальний рік у ДМІ ТНМ починається з 1-го лютого та 1-го жовтня, і завершується в червні та грудні наступного року відповідно.

За додатковою інформацією про навчання іноземних громадян в ДМІ ТНМ, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою: mail@dmitnm.edu.ua

Заявники проходять вступні випробування з конкурсних дисциплін:

1. Біологія (тестовий екзамен);

2. Українська або англійська мова (тестовий екзамен).