Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини

Вибори ректора ДМІ ТНМ

5 квітня 2017 року у вищому закладі “Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини” відбулися вибори ректора.

 

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про вищу освіту» для участі в виборах була внесена кандидатура доцента Абрамова С.В. на посаду ректора, яка відповідає вимогам цього закону. Нагадаємо, що відповідно до закону «Про вищу освіту» керівник вищого навчального закладу обирається шляхом таємного голосування строком на 5 років.

 

Голосування проходило в корпусі Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини (вул. Севастопольська, 17) з 09:00 до 15:00.

vibori-rectora

 

Кількість осіб, внесених до списку виборців, становила 50. Участь у голосуванні взяли всі наукові, науково-педагогічні і педагогічні штатні працівники інституту, а також виборні представники студентства та інших штатних співробітників. Явка на виборах становила 88% (44 особи).

 

За результатами підрахунку голосів, відданих за претендента на посаду ректора Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини, Абрамов С.В. набрав 41 голос, що становить 82% голосів виборців.

 

За процесом голосування стежили повноважні представники виборчої комісії та спостерігач від кандидата. Вони констатували, що вибори відбулися відповідно до норм чинного законодавства та Статуту ДМІ ТНМ, з дотриманням процедури таємного голосування.

 

vibori-rectora

 

Отже, за результатами голосування на посаду ректора Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини було обрано кандидата медичних наук, доцента Абрамова Сергія Вікторовича.

 

Від імені колективу Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини щиро вітаємо Сергія Вікторовича та бажаємо йому творчих досягнень, професійних успіхів та плідної праці!